E-GAZETE
KARİKATÜR

Paris'te kar botlarım götürmeden çekim yaptırdı

Duygu Şentürk'ün yazılarından Paris'e gitmeden yaptığım küçük bir hata kar botlarımı götürmemek oldu:/ Son 2 günde çok fazla kar yağdı. Karda çekim yapmak en çok istediğim şeylerden biriydi..

29 Kasım 2013 Cuma 00:40
 

Snow in Paris
Paris'e gitmeden yaptığım küçük bir hata kar botlarımı götürmemek oldu:/ Son 2 günde çok fazla kar yağdı. Karda çekim yapmak en çok istediğim şeylerden biriydi.. Ama tabi ki uygun aksesuarlar ve kombinler ile =/ Neyse, kar botlarım olmadığı için  bu topuklu ayakkabılarla ile 5 dk'da  H&M kürk detaylı ceketim ve Zara pantolonum ile kombinleyerek çekim yaptım ve bu karda çekim yapma istediğimi az da olsa giderdi.
Kürk detayları her zaman çok sevmişimdir.Fakat gerçek olanları değil... 
Parisde o kadar çok gerçek kürk giyen kadın var ki...Cafe de Flore'da otururken kürksüz kadın görmedim desem yeridir.
Sanrım ben Paris sokaklarında  yapay kürklerim ile biraz garipsendim=)
Sorun değil ben bu yapay kürklerimle çok mutluyum.
Herkese mutlu bir hafta diliyorum.
Sevgiler.
My little mistake was not to take my snoew boots for my Paris trip becaouse the last two days everywhere was covered in snow.In fact, the photo shoot in snow was my biggest desire but for sure you need to hav right combinations and acceeories.However, I did not have my  snow boot, I did the photo shoot in fie minutes with my high heel, My H&M fur detailed coat and my Zara pants, I really enjoyed it.I always love fur detailed but not the real ones..
I think people found me strange with faux fut detailed coat in Paris's streets=) Anyways,I am so happy with my fur detailed coat.
Have a happy week.
Love


Jacket / Ceket : H&M
Pants / Pantolon : ZARA
Shoes / Ayakkabı : KURT GEIGER
Lipstick / Ruj : MAC, RUBY WOO
Yükleniyor...